Lager 8329 KVM | Bulyckevägen 25, Göteborg
TA KONTAKTHär finns möjligheten att hyra logistikytor i Torslanda på Hisingen med en takhöjd på 11,7 m och golvbärighet på 5 ton/kvm. I denna nyproducerade logistikanläggning finns möjlighet att etablera sig på 8 329 kvm varav 7 405 kvm är lager med egen inhägnad rangeryta.
Kontor och personalutrymmen ligger på på entresolplan 2 och består av cirka 330 kvm. Då bygganden har ett öppet entresol finns det möjlighet att för expansion av kontor och/eller lagerentresol om cirka 657 kvm. Byggnation är påbörjad inflyttning är möjligt kvartal 1 2024. Logistikanläggningen delas med annan hyresgäst som hyr resterande yta i byggnaden.
Hör gärna av dig till oss på Relier för mer information!
"Möjlighet att hyra logistiklokaler med ca 11,7 meters takhöjd!"

FAKTA
Gatuadress: Bulyckevägen 25
Stad: Göteborg
Område: Torslanda
Typ av objekt: Lager
Storlek: 8329 m²

OMGIVNING
Relier är en av Sveriges största förmedlare av kommersiella lokaler, vi förmedlar årligen ca 50 000 kvm lokalyta. Vi har uppdrag av fastighetsägare och andra företag som önskar hyra ut sina lediga lokaler. Relier kan erbjuda Er hela vårt kontaktnät och kostnadsfritt presentera er intressanta lokaler. En kontakt med oss ger 1 000 lokalalternativ i Sverige, kontakta oss redan idag så tar vi ett förutsättningslöst möte. Besök gärna vår hemsida, www.relier.se, för fler alternativ och mer information!

KOMMUNIKATIONER
Finns expressbussar som går direkt in till centrala Göteborg.
