Kontor 572 KVM | Theres svenssons gata 15, Göteborg
TA KONTAKTNu erbjuds en stor lokal med underbart läge vid bryggan på Lindholmen. Lokalen har fönster i samtliga väderstreck med ett härligt ljusflöde. Här har du en underbar vy över vattnet.
Lokalen har flertalet konferensrum med ett idag öppet landskap som enkelt kan anpassas till kontorsceller.

FAKTA
Gatuadress: Theres svenssons gata 15
Stad: Göteborg
Område: Lindholmen
Typ av objekt: Kontor
Storlek: 572 m²

OMGIVNING
Relier är en av Sveriges största förmedlare av kommersiella lokaler, vi förmedlar årligen ca 50 000 kvm lokalyta. Vi har uppdrag av fastighetsägare och andra företag som önskar hyra ut sina lediga lokaler. Relier kan erbjuda Er hela vårt kontaktnät och kostnadsfritt presentera er intressanta lokaler. En kontakt med oss ger 1 000 lokalalternativ i Sverige, kontakta oss redan idag så tar vi ett förutsättningslöst möte. Besök gärna vår hemsida, www.relier.se, för fler alternativ och mer information!

KOMMUNIKATIONER
Lindholmen har ett oslagbart läge i Göteborg med närhet till centrum, havet och kollektivtrafik. Detta gör det enkelt för dig och dina medarbetare att komma till och från jobbet, samt att njuta av stadens bekvämligheter.
